Zelený most

Zelený most mezi školou a praxí

Obsah rubrik

Každá partnerská škola zapojená do projektu zřídila a využívá ve svých stávajících prostorách specializované pracoviště. Do odborné učebny SPŠ strojní a stavební Tábor můžete nahlédnout v připojené fotogalerii.

Každá partnerská škola zapojená do projektu zřídila a využívá ve svých stávajících prostorách specializované pracoviště. Do odborné učebny SOŠ a SOU Hradec Králové můžete nahlédnout v připojené fotogalerii.

Každá partnerská škola zapojená do projektu zřídila a využívá ve svých stávajících prostorách specializované pracoviště. Do odborné učebny Masarykovy střední školy Letovice můžete nahlédnout v připojené fotogalerii.

Každá partnerská škola zapojená do projektu zřídila a využívá ve svých stávajících prostorách specializované pracoviště. Do odborné učebny VOŠ a Střední zemědělské školy Tábor můžete nahlédnout v připojené fotogalerii.

Každá partnerská škola zapojená do projektu zřídila a využívá ve svých stávajících prostorách specializované pracoviště. Do odborné učebny ISŠ technické Benešov můžete nahlédnout v připojené fotogalerii.

Každá partnerská škola zapojená do projektu zřídila a využívá ve svých stávajících prostorách specializované pracoviště. Do odborné učebny SŠ - COPT Kroměříž můžete nahlédnout v připojené fotogalerii.

Každá partnerská škola zapojená do projektu zřídila a využívá ve svých stávajících prostorách specializované pracoviště. Do odborné učebny ESOZ Chomutov můžete nahlédnout v připojené fotogalerii.